Šokiai poromis

subacius3SALSA CUBANA beginners – Tai pirmoji pažintis su  Salsa Cubana ir Rueda (salsos šokimo būdas ratu drauge su kitais šokėjais). Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. :) Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. Jūsų laimė ir nelaimė – reiklioji trenerė Sandra Saikauskaitė.

Užsiėmimų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 20:30-21:30

SALSA CUBANA improvers (~4-8 mėn) – visiems, kurie jau žino, kas yra Dile Que No, Enchufla, Sombrero, Vacila ir kiti kosminiai pavadinimai, bet supranta, kad jų tikrai negana! Narpliojam rankas dar stipriau, šokam tiek poroje, tiek po vieną (lavindami footwork’ą, kūno judesius ir pan.) tam, kad būtumėm šauniausi salsero Lietuvoje. Trenerė – ta pati, didžiulį žinių bagažą iš geriausių pasaulio salsos trenerių sukaupusi, salsos čempionus paruošusi, afro-cuban pamokų pradininkė Lietuvoje, visiems gerai pažįstama raudonplaukė – Sandra Saikauskaitė.

Užsiėmimų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19:30-20:30

Tomas_salsero

SALSA CUBANA advancers (1 metai ir daugiau) – tiems, kas turi tvirtus salsos pagrindus, geba skirti skirtingus jos stilius ir nori tapti tikrais SALSERO! Gilinsite Salsa Cubana žinias, suksite ruedos ratą, tobulinsite styling’ą, mokysitės cuban rumba ir afro elementus… Žodžiu, tikrai bus ką veikti. Juo labiau, kai jus treniruos… taip, Sandra Saikauskaitė. Ah, laikykitės!..

Užsiėmimų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 20:30-21:30

BACHATA beginners – sezono naujiena! Trenerė – Sandra Saikauskaitė.

Reklama