Šokiai poromis

subacius3SALSA CUBANA beginners – Tai pirmoji pažintis su  Salsa Cubana ir Rueda (salsos šokimo būdas ratu drauge su kitais šokėjais). Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. :) Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. Jūsų laimė ir nelaimė – reiklioji trenerė Sandra Saikauskaitė.

Užsiėmimų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19:30-20:30

SALSA CUBANA improvers – visiems, kurie jau žino, kas yra Dile Que No, Enchufla, Sombrero, Vacila ir kiti kosminiai pavadinimai, bet supranta, kad jų tikrai negana! Narpliojam rankas dar stipriau, šokam tiek poroje, tiek po vieną (lavindami footwork’ą, kūno judesius ir pan.) tam, kad būtumėm šauniausi salsero Lietuvoje. Trenerės – didžiulį žinių bagažą iš geriausių pasaulio salsos trenerių sukaupusios, salsos čempionės ir afro-cuban pamokų pradininkės Lietuvoje, sesės Agnė ir Sandra.

Užsiėmimų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais 20:30-21:30

BACHATA beginners & improvers – Dominikos Respublikos muzikinis stilius ir šokis, plačiai paplitęs Lotynų Amerikos ir Karibų baseino šalyse, taip pat tose JAV lotynų amerikiečių bendruomenėse, kuriose dominuoja išeiviai iš šių šalių.  Šiai dienai yra net keli bachatos stiliai: Dominikietiška, Sensual, Moderni, tad šokėjai visame pasaulyje atranda ir tobulina savąjį šio subtilaus šokio stilių. Pamokas veda Eimantas ir Laura, kurie savo šešerių metų šokių patirtį kaupė įvairiuose bachatos varžybose ir festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. O jų sensual bachatos stilių daugiausiai įtakojo šio šokio kūrėjai – Korke ir Judith.

Reklama