Užsiėmimai

ziema2019

Registracija: ČIA

____________________________________________________________

Mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums jaunatvišką, energingą, šiuolaikišką kolektyvą, perspektyvius trenerius, gražią studiją, šiltus tarpusavio santykius ir visiškai ‘neskausmingas’ kainas. :)

Skubėkite registruotis, nes narių skaičius užsiėmime, deja, ribotas.

Šiuo metu studijoje vyksta šie užsiėmimai:

KALANETIKA/PILATES – treniruotės, po kurių suprasite, kad turite daugiau kūno dalių, nei manėte! :) Smagiausia, kad gausiai prakaito lieti nereikės! Kalanetikos užsiėmimai atliekami pagal relaksacinę muziką, tad tai puikus būdas atsipalaiduoti po darbo ir tuo pačiu padailinti kūno linijas. Tinka turintiems stuburo iškrypimų. Užsiėmimus veda Agnė Saikauskaitė (kankintoja gerąja prasme).

STRETCH & TONE – treniruotė, norinčioms(-iems) būti sveikoms(-ais) ir gražioms(-iais)! Tai vidutinio intensyvumo užsiėmimas, kuriame susipina kalanetikos, pilates, jogos ir gimnastikos pratimai. Ypač tinka turintiems stuburo problemų ir nemėgstantiems intensyvaus aerobinio krūvio. Stiprinami vidiniai raumenys, lavinamas lankstumas. Trenerė Sandra sako, kad ši treniruotė labai patiks nemėgstantiems nuobodžiauti, kadangi jos metu pratimai keičiami ganėtinai sparčiai ir nėra apsiribijama vienu stiliumi!

SALSA CUBANA – Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai poromis, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. :) Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. Grupės pradedantiesiems ir pažengusiem. Trenerės – Sandra ir Agnė.

SALSA LADY STYLING – salsos pamokos, skirtos merginoms, kurios šokių aikštelėje geriausiai jaučiasi vienos bei toms, kurios nori pagilinti individialius salsos šokimo įgūdžius. Trenerė – Greta Vilkė.

COMMERCIAL JAZZ – komercinis stilius, kurio bazę sudaro skirtingų džiazinio šokio technikų jungtis bei interpretuoti gatvės šokių motyvai. Siekiama sukurti hiperbolizuotai seksualią energetiką. Sąmoningai kontrastuojama tarp nugludintų džiazinio šokio linijų ir netikėtų „sprogstančių” arba „tirpstančių” kūno formų. Ypatingai svarbus šokėjo asmeninis charakteris, tik jam būdinga judesių atlikimo maniera bei įvaizdis. Taigi – būkite savimi, puoškitės ir kartu su treneriu Albertu Lagunovičiumi (a.k.a. alberzone) sukursite tikrą POP kultūros undergroud‘ą.

HIGH HEELS – tai jazz funk stiliaus šokiai ant aukštakulnių! Ryškus ir spalvingas šokių stilius, kuriame vyrauja jazz’o improvizacijos, gatvės šokių elementai, funk stiliaus prieskoniai, trykštanti energija, nevaldomas seksualumas, palaidi plaukai, gazelių eisenos ir pozos – be jokių ribų ir tabu sau! :) Aunamės aukštakulnius ir lekiam pasitaškyt su Ringaile.

DANCE CONDITIONING – kūno rengimo treniruotė, ypač tinkama įvairių stilių šokėjams. Pilnas kūno tempimas, raumenų stiprinimas ir pratimai skirti tam, kad šokių aikštelėje pavyktų išvengti traumų. Treniruotė taip pat tinkama ne tik šokėjams, bet ir kitiems, norintiems sustiprinti bei lavinti savo kūno judesį. Trenerė Rima Firienė.

MODERN JAZZInformacija ruošiama…

SHOW DANCE – komerciniai šokiai, kuriuose susipina įvairūs šokių stiliai: street dance, jazz funk, hip-hop, modernūs. Skirti tiems, kurie nori “visiškai išsikrauti” šokių salėje ir išmokti judėti pagal šiuolaikinę muziką. Treneris – Kostas Pavliuk.

AFRO HOUSE/ KUDURO – Kuduro, Angolos pogrindyje gimęs šokis, ir afrohouse, šiuolaikinių vakarėlių karalius su laukiniu afrikietišku prieskoniu, išjudins net labiausiai sustingusius kaulus. Tranki ir užvedanti muzika, kupina charakteringų afrikos ritmų, ir pasiutėliski šokių judesiai padės išmokti pajusti ir valdyti savo kūną, kaip anksčiau net neįsivaizdavote galintys. Trenerė – Vaiga Stančikaitė.

REGGAETON – šio šokio muzika gimė sumiksavus Reggae ir ispanišką Hip Hop, o dainų tekstai dažnai būna provokuojantys, nevengiama repuoti apie moteris, meilę ir politiką. Reggaeton ritmas yra kiek neįprastas išgirdus pirmą kartą, tačiau provokuojantis judėti, todėl klausant šios muzikos ir žinant pagrindinius judesius, sunku ramiai išsėdėti. Europoje priimtina šokti po vieną, tačiau Lotynų Amerikoje dažnai šokama poroje. Regetono mylėtojai pabrėžia, kad tai – itin energingas šokis, dėl to salėje teks išlieti ne vieną prakaito lašą. Trenerė – Agnė.

BACHATA –  Dominikos Respublikos muzikinis stilius ir šokis, plačiai paplitęs Lotynų Amerikos ir Karibų baseino šalyse, taip pat tose JAV lotynų amerikiečių bendruomenėse, kuriose dominuoja išeiviai iš šių šalių. Muzika kaip taisyklė pasižymi vidutiniu tempu, dainų tekstai pasakoja apie meilės be atsako kančias ir apie gyvenimo negandas.  Šiai dienai yra net keli bachatos stiliai: Dominikietiška, Sensual, Moderni, tad šokėjai visame pasaulyje atranda ir tobulina savąjį šio subtilaus šokio stilių. Treneriai – Eimantas ir Laura.

 

Reklama

17 responses to “Užsiėmimai

 1. Hello City Dance,
  I’m an italian Zumba© instructor and Caribbean dance teacher (with international experience) and I just moved to Vilnius with purpose to give class in all best gyms and dance schools of the city. If you intrested please get in contact that i’ll be glad to give you all the informations about it and eventually  a demonstration class any day.

  Kind regards

  Giancarlo Conte
  Whats +393382834526

 2. Ar patartumėte lankyti Show Dance užsiėmimus, jei neturiu jokios šokių patirties? Ar geriau pradėti nuo ko nors lengvesnio?

 3. Laba diena,
  ar vasaros uzsiemimai vyks? Radau tik 2014metu tvarkarasti, bet labai noretusi uzsiregistruoti vasaros uzsiemimams. Aciu

 4. Sveiki, norėčiau paklausti ar ,,high heels dance,, strip plastic,, amžiaus apribojimas yra?
  Is anksto ačiū

 5. Sveiki, neturiu jokios šokių patirties, bet norėčiau išmokti, kuriuos užsiėmimus rekomenduotumėt pradedančiajai (be partnerio)? :)

  • Rekomenduojame High Heels, Salsa Lady Styling’ą, Strip plastiką, Afro. Derėtų nepabijoti ateiti ir į Lyrical Jazz :)

 6. sveiki. O būtina į pirmas salsos arba pramoginių šokių treniruotes ateiti su aukštakulniais? Jei taip ,tai kiek cm jie turėtų būti? :)

  • Tikrai nebūtina. Pirmiausia atsineškite patogią avalynę, kurią turite. Sezono eigoje, jeigu norėsite lankyti, įsigysite ir specialius aukštakulnius.

  • Kadangi solo šokėjai pas mus ir taip stipriai lepinami (turime visą spektrą užsiėmimų po vieną: High heels, Strip plastika, Lyrical Jazz, Commercial Jazz, Cuban Rumba ir Afro, Contemporary, Surprise Class), šįkart solo latino treniruotes atidėjome į šoną (bent jau laikinai:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s