Užsiėmimai

ruduo2018

Registracija: ČIA

____________________________________________________________

Mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums jaunatvišką, energingą, šiuolaikišką kolektyvą, perspektyvius trenerius, gražią studiją, šiltus tarpusavio santykius ir visiškai ‘neskausmingas’ kainas. :)

Skubėkite registruotis, nes narių skaičius užsiėmime, deja, ribotas.

Šiuo metu studijoje vyksta šie užsiėmimai:

KALANETIKA/PILATES – treniruotės, po kurių suprasite, kad turite daugiau kūno dalių, nei manėte! :) Smagiausia, kad gausiai prakaito lieti nereikės! Kalanetikos užsiėmimai atliekami pagal relaksacinę muziką, tad tai puikus būdas atsipalaiduoti po darbo ir tuo pačiu padailinti kūno linijas. Tinka turintiems stuburo iškrypimų. Užsiėmimus veda Agnė Saikauskaitė (kankintoja gerąja prasme).

STRETCH & TONE – treniruotė, norinčioms(-iems) būti sveikoms(-ais) ir gražioms(-iais)! Tai vidutinio intensyvumo užsiėmimas, kuriame susipina kalanetikos, pilates, jogos ir gimnastikos pratimai. Ypač tinka turintiems stuburo problemų ir nemėgstantiems intensyvaus aerobinio krūvio. Stiprinami vidiniai raumenys, lavinamas lankstumas. Trenerė Sandra sako, kad ši treniruotė labai patiks nemėgstantiems nuobodžiauti, kadangi jos metu pratimai keičiami ganėtinai sparčiai ir nėra apsiribijama vienu stiliumi!

SALSA CUBANA – Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai poromis, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. :) Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. Grupės pradedantiesiems, pažengusiems 2-4 mėn ir pažengusiems 6- ir daugiau mėn. Trenerė – Sandra Saikauskaitė.

SALSA LADY STYLINGinformacija ruošiama…

COMMERCIAL JAZZ – komercinis stilius, kurio bazę sudaro skirtingų džiazinio šokio technikų jungtis bei interpretuoti gatvės šokių motyvai. Siekiama sukurti hiperbolizuotai seksualią energetiką. Sąmoningai kontrastuojama tarp nugludintų džiazinio šokio linijų ir netikėtų „sprogstančių” arba „tirpstančių” kūno formų. Ypatingai svarbus šokėjo asmeninis charakteris, tik jam būdinga judesių atlikimo maniera bei įvaizdis. Taigi – būkite savimi, puoškitės ir kartu su treneriu Albertu Lagunovičiumi (a.k.a. alberzone) sukursite tikrą POP kultūros undergroud‘ą.

LYRICAL JAZZ – sezono naujiena! Informacija ruošiama…

SHOW DANCE – komerciniai šokiai, kuriuose susipina įvairūs šokių stiliai: street dance, jazz funk, hip-hop, modernūs. Skirti toms, kurios nori “visiškai išsikrauti” šokių salėje ir išmokti judėti pagal šiuolaikinę muziką.

CONTEMPORARY – tai šiuolaikinis, modernus šokis, dar kitaip vadinamas IŠRAIŠKOS šokiu. Jis daugiau siejamas su filosofija, mąstymu, saviraiška, nei su griežta choreografija. Treniruotėse naudojamos baleto, modernaus ir postmodernaus šokio technikos, lavinama kūryba, improvizacija, skamba puiki muzika. :)

URBAN CONTEMPORARY [laikinai nevyksta] – užsiėmimas, sujungiantis skirtingus šokio žanrus į vientisą visumą. Manai, kad hip-hop negali derėti su šiuolaikiniu ar džiaziniu šokiu? išbandyk naują energijos pliūpsnį! Urban contemporary – tai modernus kokteilis, kuriame hip-hop, popping, locking, wacking sumaišomi kartu su šiulaikinio bei džiazinio šokio technikomis, viską užbaigiant įkvepiančia muzika. Urban contemporary – tai laisvės, aštrių pojūčių bei saviraiškos treniruotė, leisianti atsiskleisti natūraliems Jūsų šokio gebėjimams!

CUBAN RUMBA & AFRO informacija ruošiama…

 HIGH HEELS – tai jazz funk stiliaus šokiai ant aukštakulnių! Ryškus ir spalvingas šokių stilius, kuriame vyrauja jazz’o improvizacijos, gatvės šokių elementai, funk stiliaus prieskoniai, trykštanti energija, nevaldomas seksualumas, palaidi plaukai, gazelių eisenos ir pozos – be jokių ribų ir tabu sau! :) Aunamės aukštakulnius ir lekiam pasitaškyt su Sigute Dailydaite.

PAAUGLIAMS ir VAIKAMS

JAZZ FUNK paaugliams – Informacija ruošiama…

CONTEMPORARY – informacija ruošiama…

Reklama

17 responses to “Užsiėmimai

 1. Hello City Dance,
  I’m an italian Zumba© instructor and Caribbean dance teacher (with international experience) and I just moved to Vilnius with purpose to give class in all best gyms and dance schools of the city. If you intrested please get in contact that i’ll be glad to give you all the informations about it and eventually  a demonstration class any day.

  Kind regards

  Giancarlo Conte
  Whats +393382834526

 2. Ar patartumėte lankyti Show Dance užsiėmimus, jei neturiu jokios šokių patirties? Ar geriau pradėti nuo ko nors lengvesnio?

 3. Laba diena,
  ar vasaros uzsiemimai vyks? Radau tik 2014metu tvarkarasti, bet labai noretusi uzsiregistruoti vasaros uzsiemimams. Aciu

 4. Sveiki, norėčiau paklausti ar ,,high heels dance,, strip plastic,, amžiaus apribojimas yra?
  Is anksto ačiū

 5. Sveiki, neturiu jokios šokių patirties, bet norėčiau išmokti, kuriuos užsiėmimus rekomenduotumėt pradedančiajai (be partnerio)? :)

  • Rekomenduojame High Heels, Salsa Lady Styling’ą, Strip plastiką, Afro. Derėtų nepabijoti ateiti ir į Lyrical Jazz :)

 6. sveiki. O būtina į pirmas salsos arba pramoginių šokių treniruotes ateiti su aukštakulniais? Jei taip ,tai kiek cm jie turėtų būti? :)

  • Tikrai nebūtina. Pirmiausia atsineškite patogią avalynę, kurią turite. Sezono eigoje, jeigu norėsite lankyti, įsigysite ir specialius aukštakulnius.

  • Kadangi solo šokėjai pas mus ir taip stipriai lepinami (turime visą spektrą užsiėmimų po vieną: High heels, Strip plastika, Lyrical Jazz, Commercial Jazz, Cuban Rumba ir Afro, Contemporary, Surprise Class), šįkart solo latino treniruotes atidėjome į šoną (bent jau laikinai:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s