Komanda

 

SANDRA SAIKAUSKAITĖ

sandraKubietiškos salsos, sportinių šokių, afro-cuban, reggaeton, show dance trenerė, sveikatingumo užsiėmimų instruktorė, “Tu gali šokti 2011″ vicečempionė, “Šok ir lieknėk” nugalėtoja, “Šok su manimi” dalyvė, “Chorų karų“, “Lietuvos Balso“ choreografė, “X-faktoriaus“ ir kitų projektų šokėja. Salsos čempionų mokytoja. Žodžiu, mūsų Mis Universalumas ir pasididžiavimas :)

 

 

ALBERTAS LAGUNOVIČIUS

Vienareikšmiškai vienas ryškiausių Lietuvos šokių trenerių ir choreografų, kurio pasiekimų ir titulų sąrašas vos sutilpo į mūsų anketą!

albertas-91Commercial ir Fitness dance atstovas, Misteris Charizma ir mokytojas, pas kurį pabuvus dar ilgai norėsis apie jį kalbėti. Daugkartinis garsiausių Lietuvos šokio konkursų dalyvis ir prizininkas (LT Hip Hop čempionatas, „Street style“, „Urban Dance“, „Šokio erdvėje“, „Norim kilt“ ,“Dance Revolution“ ir kt.). Šokio spektaklių, šou pastatymų ir TV projektų šokėjas bei choreografas. Šokio bei fitness seminarų prezenteris Lietuvoje ir užsienyje. Daugkartinis šokio festivalių Lietuvoje teisėjas. Donato Montvydo šou grupės vadovas, programos „Norim Dar“ choreografas ir šokėjas, kūręs M.A.M.A. scenai. Tarptautinių šokio konvencijų, mokymų bei seminarų dalyvis Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Čekijoje, JAV (Niujorke ir Los Andžele). Mokėsi pamokose pas Sheryl Murakami, Yanis Marshall, Miguel Zarate, Bobby Newberry, Dana Foglia, Benny Ninja, Javier Ninja ir daugelį kitų mokytojų. Taip taip, mes tikrai būsim šokiruoti, jeigu nors kartą nepabūsite pas jį pamokoje!

FTL_8781 copyRIMA FIRIENĖ

Diplomuota taikomosios kūno kultūros ir sporto bei biologijos mokslų specialistė (įgytas sporto fiziologijos magistro laipsnis). Daugelio Lietuvos ir Tarptautinių konvencijų, bei šokio seminarų dalyvei Lietuvoje, Italijoje, Suomijoje, Rusijoje, Anglijoje, Norvegijoje, JAV (Niujorke)! Įvairių parodomųjų pamokų instruktorė- choreografė: afro, jazz, street jazz, aero dance, step, house dance. Šokio konkursų: Lietuvos Hip Hop čempionatas, „Street style“, „Urban Dance“, „Vichy Convention Dance Team“, „Šokio erdvėje“, „Norim kilt“ ,“Dance Revolution“ ir kt. daugkartinė dalyvė,prizininkė ir laimėtoja su grupe Mad Go Free; „ Nike šokių konkurso“ nugaletojai. Mokytoja iš didžiosios raidės, kuri jus supažindins su MODERN JAZZ pasauliu.

AGNĖ SAIKAUSKAITĖ

agneŠokėja ir sertifikuota sveikatingumo užsiėmimų trenerė, nuolat besisemianti patirties užsienio festivaliuose bei seminaruose. Mergina, kuri kojomis mielai paremtų dangų. City Dance Divas komandos narė, nuskynusi ne vieną aukso taurę salsos čempionatuose. Ir vienareikšmiškai studijos Mis Publika!

kostasKOSTAS PAVLIUK

Šokių ir aerobikos instruktorius, sukaupęs 12 metų patirtį. ,,Geriausias aerobikos instruktorius” Lietuvoje nugalėtojas (2006 m.), konkurso ,,Dance Newcomer International Contest” II vietos laimėtojas, taip pat „Euroconvention Barcelona 2009“ ir „Euroconvention Saint-Tropez 2010“ renginių prizininkas. Taip pat 2011 m. Europos konvencijos Prancūzijoje treneris, tarptautinių konvencijų Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Baltarusijoje bei Rusijoje treneris, įvairių parodomųjų pamokų, projektų autorius bei choreografas. Be to, Kostas – projekto „Aeromanija” įkūrėjas ir vadovas, TV3 televizijos projekto ,,Šok su manimi” choreografas.

sigita-002SIGITA JURAŠKAITĖ

Contemporary mokytoja, baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vaidybos/šiuolaikinio šokio specialybę. Šoka nuo 5erių. Nestovi vienoje vietoje, nuolat tobulinasi seminaruose Danijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Olandijoje, Latvijoje, Vokietijoje. Be pedagoginės veiklos dirba profesionalaus šokio spektakliuose ir įvairiuose šokio projektuose, su gastrolėmis lankėsi Maskvoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Vokietijoje. Labai myli mokinius ir neleidžia jiems tuščiai leisti laiko. Didelį sukauptą žinių bagažą nuoširdžiai dalija savo pamokose. Mūsų Mis Išsilavinimas!

kristinaKRISTINA PRANYTĖ

Profesionali šokėja bei choreografė, kurią galite išvysti įvairiuose televizijos projektuose bei koncertuose. Tarptautinio “Eurovizijos“ dainų konkurso, “Auksinis balsas“ atlikėjų šokėja bei choreografė, “Lietuvos Talentai“ pusfinalio dalyvė, ilgametė Donny Montell šokėja bei High Heels šokių trenerė, pašventusi net 21 metu šokiui ir dirbanti su garsiais scenos dainininkais bei palaikymo komandos šokėjomis jau ne vienerius metus.

GRETA JAŠMANTAITĖ greta

Show Dance, street dance trenerė, baigusi Lietuvos edukologijos universitetą ir įgijusi choreografės, šokio pedagogės ir meno vadovės specialybes. Dalyvavusi čempionatuose, tokiuose kaip ,, Lithuanian open ‘‘, ,,Street style‘‘, ,, Lithuanian cup ‘‘, ,,Latvia open‘‘. 2014 m. ,,Lithuanian cup‘‘ čempionate: „Duo street dance show“ kategorijoje laimėta 1-oji vieta. Greta mokosi ne tik iš Lietuvoje mokančių gatvės šokių mokytojų, bet ir nuolat praktikuojasi važinėdama į seminarus užsienyje (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Italijoje, Anglijoje). Mokėsi Londone įsikūrusioje studijoje ‘‘Studio 68‘‘.

Reklama