Naujų narių priėmimas 2017!

salsaweekend2015-sm-228

Dėmesio, šiuo metu vyksta naujų narių priėmimas į City Dance šeimą! Nieko nelaukdami galite drąsiai jungtis prie visų grupių, nurodytų tvarkaraštyje! Spausk REGISTRACIJA, užpildyk formą, pasižiūrėk, kaip mus rasti ir marš į jaukiausius šokių ir sveikatingumo namus Vilniuje! Naujas sezonas startuoja jau nuo rugsėjo 4 dienos!

Beje, mūsų studijoje rudens pirmąją savaitę vyksta jau tradicija tapusios Atvirų durų dienos! Taigi rugsėjo 4-10 dienomis visas pamokas galima išmėginti NEMOKAMAI: paragauti skirtingų stilistikų, susipažinti su puikiais mūsų treneriais, iššniukštinėti aplinką ir pasirinkti labiausiai (pa)tinkančius užsiėmimus. Ar gali būti geriau? (Tik nepamiršk užsiregistruoti ČIA)

Jeigu dar kyla klausimų ar abejonių, nebijok mums paskambinti ar parašyti. Mūsų namai netrukus taps Tavo antrais namais, nes:

1. Mūsų studijoje dirba sielas šokiams pardavę, tikri profesionalai, žmonės, nepaliaujantys tobulėti ir stebinti visų savo talentu, darbais bei mokiniais. Charizmatiški, žinomi, nusipelnę. Papulsi į velniškai geras, patikimas rankas!
2. Galėsi laisvai rinktis tarp stilių įvairovės (kurios nerasi kitose studijose), derinti skirtingas pamokas, šokti ir sportuoti tiek, kiek kojos laiko ir širdis geidžia.
3. Čia visada tavęs lauks šilta šypsena, erdvi salė, nuoširdūs bendraminčiai ir nesibaigiančios juoko dozės. Čia vieta, iš kurios nesinori išeiti!

Tai netrukus susitiksim, ar ne? :)


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s