DANCEHALL’o savaitgalis ‘EVERYBODY CYAN DANCE’

Rebel Riddims ir City Dance šokių ir sveikatingumo studija pristato:

Dancehall_geguzes1

‘Everybody Cyan Dance’ – tai jau trečiasis jamaikietiško dancehall’o savaitgalis, šįkart Jus kviečiantis susipažinti su dancehall’o evoliucija. Trys skirtingų laikotarpių choreografijos leis pajusti dancehall’o augimą ir šokio vystymąsi bei interpretavimą. Nuo svaiginančių ankstyvųjų ritmų su reggae prieskoniu iki visiško netikėtumo dancehall’o muzikoje. Old, Middle ir New School Jamaika – City Dance studijoje!

PROGRAMA:

Gegužės 18 diena, sekmadienis

12:00 – 13:15 Back To Basics – dancehall’o pradmenys ir pagrindai
13:25 – 14:40 OLD School dancehall‘o choreografija

PERTRAUKA

15:00 – 16:15 MIDDLE School dancehall‘o choreografija
16:25 – 17:40 NEW School dancehall’o choreografija

MOKESTIS :

Intensyvaus dancehall ‘o  sekmadienio (4 pamokų) kaina – 95 Lt. Vienos dalies (2 pamokų) kaina – 55 Lt. Vienos pamokos kaina – 35Lt .
DĖMESIO!!! Registruojantis ir mokant iki gegužės 12 d., dancehall ‘o  sekmadienio (4 pamokų) kaina – 75 Lt, vienos dalies (2 pamokų) – 45Lt.

REGISTRACIJA:

Registracija, klausimai dėl programos, savaitgalio mokesčio ar kt. el. paštu.:  ieva@live.com

KUR IR KADA:

Gegužės 18 diena, sekmadienis
City Dance šokio ir sveikatingumo studija
Kalvarijų 125, 1 korp., 1 įėj., Vilnius

Ieva Šulčiūtė

IMAG0868Ieva, jau nuo ketverių pamilusi ir praktikavusi šokį, su dancehall’u susidūrė prieš 8 metus. Šokiruota, nustebinta ir susižavėjusi, pasinėrė į draugų jamaikiečių ‘studijavimą’, vėliau net keturis kartus lankėsi Jamaikoje, kur susipažino su šia kultūra iš arčiau – šokiai skurdžiose gatvėse iki paryčių, paplūdimio diskotekos, muzikos įrašų studijos veikla, International Dancehall Queen konkurso virtuvė ir gyvenimas su vietiniais gyventojais. Tuo metu, kai nebūdavo Jamaikoje, Lietuvoje ji mokė regetono (reggaeton) ir, didėjant meilei dancehall’ui, 2010 metais pradėjo vesti pirmąsias šio šokio pamokas. Subūrė neabejingų vienminčių dancehall’o šokių grupę DANCE DEM OFF. Dalyvavo šokių seminaruose ir stovyklose JAV, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Italijoje, Prancūzijoje. 2013 metų pradžioje išvyko į Londoną, kur tobulėjo ir mokėsi reguliariose pamokose bei įvairiuose seminaruose (su tokiais mokytojais ir šokio meistrais kaip Shady Squad, Latonya Style, Sri Lanka, Blacka Di Danca, Crazy Hype, Raddy Rich, Laure Courtellemont, Paradigumz, DHK Shortman, Camron One-Shot, Blackout bei kitais). Buvo priimta ir pradėjo treniruotis kartu su dancehall’o šokių grupe MoneyWheel, kuri 2014 m. buvo nominuota ir laimėjo geriausios šokių grupės apdovanojimą Dancehall Industry Award.

Dabar ji trumpam ir vėl sugrižta į Lietuvą pasidalinti savo žiniomis bei meile dancehall’ui su Jumis.

 ‘Tai, kas gera – turi sklisti ir džiuginti ne mane vieną, o mokymas – tai kartu ir mokymasis. Laukiu visų – neabejingų, besidominčių, šokančių ir dar niekada nebandžiusių. Prisijunk prie DANCEHALL ŠEIMOS IR TU!’.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s