Dancehall’o savaitgalis kovo 8-9 d!

Rebel Riddims ir City Dance studija pristato:

A YAH SUH NIC

‘A Yah Suh Nice’Tarptautinei Moters dienai šokio ritmu paminėti skirtas, jau antrasis Rebel Riddims ir City Dance pristatomas intensyvus jamaikietiško dancehall‘o pamokų savaitgalis. Jamaika, turtinga beveik ištisus metus šviečiancia saule, žydru vandenynu, neišsemiamais muzikos lobynais, besišypsančiais ir visada optimistiškai nusiteikusiais  žmonėmis, dalinasi dar vienu savo perlu – dancehall. Tai muzikos ir šokių stilius, vis labiau užkrečiantis pasaulį savo virusu (gerąja prasme!). Šis savaitgalis bus nepamirštama kelionė į Jamaiką, kur vakarėliai tęsiasi ne iki aušros, o iki vidurdienio! 6 pamokų metu susipažinsite su dancehall‘o kultūra, šokio ir muzikos vystymosi istorija, senaisiais ir pačiais naujausiais šio šokio žingsniais, kurių yra neišpasakytinai daug. Ir, žinoma, merginų laukia ypatinga dovana Moters dienos proga – dancehall‘as su aukštakulniais (Heels On) – seksuali, puikiai nuteikianti, atpalaiduojanti dancehall‘iška pamoka pirmąja diena bei Dancehall Queen Style – moteriškasis dancehall‘as – antrąja. Patirk atostogų nuotykį šokių aikštelėje!!

Jei atsakysi bent į vieną iš šių klausimų teigiamai, TU TURI  dalyvauti Dancehall‘o Savaitgalyje! Informatyvios, intensyvios bei linksmos pamokos garantuojamos! Ir nesvarbu, ar esi pradedantysis ar pažengęs šokėjas, vaikinas ar mergina.

* Dancehall‘as – tavo aistra
* Šoki dancehall‘ą ir tuo mėgaujiesi
* Nori išbandyti naują šokių  stilių
* Tau smalsu, kas tai yra dancehall‘as

PROGRAMA:

Kovo 8 d., šeštadienis

10:00 – 11:30 Back To Basics – dancehall’o pradmenys ir pagrindai
11:45 – 13:15 Dancehall‘o choreografija
13:30 – 15:00 Heels On – dancehall‘as su aukštakulniais!!!

Kovo 9 d., sekmadienis

11:00 – 12:30 Dancehall Queen Style – moteriškoji dancehall’o interpretacija
12:45 – 14:15 DH muzikos ir šokio ISTORIJA
14:30 – 16:00 DH choreografija

MOKESTIS :

Intensyvaus dancehall ‘o savaitgalio (6 pamokų) kaina – 140Lt
Vienos dienos (3 pamokų) kaina – 80Lt
Vienos pamokos kaina – 35Lt

DĖMESIO!!!  Mokant iki vasario 28d., stovyklos (6 pamokų) kaina –tik 110Lt, vienos dienos (3 pamokų) – 65Lt.

REGISTRACIJA:

Registracija, klausimai dėl programos, savaitgalio mokesčio ar kt. el. paštu.:  ieva@live.com

KUR IR KADA:

Kovo 8 ir 9 dienomis
City Dance šokio ir sveikatingumo studijoje
Kalvarijų 125, 1 korp., 1 įėj.,
Vilnius

IEVA ŠULČIŪTĖ

org.Ieva, jau nuo ketverių pamilusi ir praktikavusi šokį, su dancehall’u susidūrė prieš 7 metus. Šokiruota, nustebinta ir susižavėjusi, pasinėrė į draugų jamaikiečių ‘studijavimą’, vėliau net keturis kartus lankėsi Jamaikoje, kur susipažino su šia kultūra iš arčiau – šokiai skurdžiose gatvėse iki paryčių, paplūdimio diskotekos, muzikos įrašų studijos veikla, International Dancehall Queen konkurso virtuvė ir gyvenimas su vietiniais gyventojais. Tuo metu, kai nebūdavo Jamaikoje, Lietuvoje ji mokė regetono (reggaeton) ir, didėjant meilei dancehall’ui, 2010 metais pradėjo vesti pirmąsias šio šokio pamokas. Subūrė neabejingų vienminčių dancehall’o šokių grupę DANCE DEM OFF. Dalyvavo šokių seminaruose ir stovyklose JAV, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Italijoje, Prancūzijoje. 2013 metų pradžioje išvyko į Londoną, kur tobulėjo ir mokėsi reguliariose pamokose bei įvairiuose seminaruose (su tokiais mokytojais ir šokio meistrais kaip Shady Squad, Latonya Style, Sri Lanka, Blacka Di Danca, Laure Courtellemont, Paradigumz, DHK Shortman, Camron One-Shot, Blackout bei kitais). Buvo priimta ir pradėjo treniruotis kartu su dancehall’o šokių grupe MoneyWheel, kuri 2014 m. buvo nominuota ir laimėjo geriausios šokių grupės apdovanojimą Dancehall Industry Award.

Dabar ji trumpam ir vėl sugrižta į Lietuvą pasidalinti savo žiniomis bei meile dancehall’ui su Jumis.

‘Tai, kas gera – turi sklisti ir džiuginti ne mane vieną, o mokymas – tai kartu ir mokymasis. Laukiu visų – neabejingų, besidominčių, šokančių ir dar niekada nebandžiusių. Prisijunk prie DANCEHALL ŠEIMOS IR TU!’.
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s